دوستان عزیز شما میتوانید در قسمت روی موج مهربانی درخواست خود را ثبت کنید .

s

توجه :

درخواست شما در وب سایت منتشر خواهد شد و دوستان زیادی می توانند سرگذشت شما را مطالعه  و در صورت تمایل به شما کمک کنند.

دوستان عزیز شماره تماس شما به هیچ عنوان در وب سایت منتشر نخواهد شد و نزد ما محفوظ خواهد ماند . در صورتی که شخص یا اُرگانی و یا طرح خیرین میلیاردر با برسی وضعیت و شرایط شما  تمایل به کمک رسانی به شما را داشته باشند با هماهنگی از طرف وب سایت خیرین میلیاردر این عمر محقق خواهد شد .

برسی درخواست من چه مدت زمان خواهد بُرد ؟

درخواست شما پس از بررسی توسط کارشناسان وب سایت خیرین میلیاردر و در صورت داشتن شرایط  انتشار ، پس از 1 تا 2 روز کاری در وب سایت منتشر خواهد شد.

چه اطلاعاتی از من در وب سایت منتشر می شود ؟

نام و نام خانوادگی و شهر محل اقامت شما در وب سایت منتشر خواهد شد و شماره تماس و آدرس دقیق شما نزد ما محفوظ خواهد ماند. توجه داشته باشید در صورتی که تمایلی به دیده شدن درخواست خود توسط دیگران ندارید ، می توانید در پایان درخواست خود این نکته را یادآور شوید که درخواست شما به صورت خصوصی ثبت گردد و فقط کارشناسان ما در وب سایت خیرین میلیاردر آن را مطالعه کنند. در شرایط عادی درخواست با نام و مشخصات شما ( به جزء شماره تماس شما ) در وب سایت منشر خواهد شد . در صورتی که میخواهید نام شما مخفی بماند ، میتوانید این نکته را هم یادآور شوید ، تا درخواست شما با مخفف نام و نام خانوادگی شما منتشر شود .

چگونه درخواست خود را ثبت کنم ؟

شما باید ابتدا در وب سایت ثبت نام کنید و بعد در قسمت دیدگاه ، درخواست خود را ثبت کنید ، تا بعد از بازبینی توسط کارشناسان ما، در سایت قرار بگیرید .

مدارک مورد نیاز برای ثبت درخواست

در صورتی که شما و یا افراد تحت سرپرستی شما دارای مشکل و یا بیماری خاصی هستید ، حتماً باید مدارک پزشکی که در این خصوص دارید در درخواست خود ذکر کنید .(  هرگونه مدارکی که به اثبات سخنان شما کمک می کند ، میتواند در مثمر ثمر واقع شدن درخواست شما کمک شایانی بکند.)