بزرگی هست در دنیا خدا نام            که با یادی کند دلها چه آرام

45

دوستان عزیز و همراهان گرامی وب سایت خیرین میلیاردر سلام ، رویکرد ما در وب سایت خیرین رویکردی صمیمانه همراه با احترام متقابل است و قصد داریم با شما عزیران همانند یک خانواده منسجم و متحد این طرح فوق العاده را پیش برده و به اهداف خارق العاده ای که برای طرح خیرین میلیاردر ترسیم شده است ، مانند ثروتمند شدن نفر اول مسابقه خیرین میلیاردر ، کمک به اشتغال جوانان ، ازدواج جوانان ، وامهای اشتغال زایی ، کمک به آزاد سازی زندانیان جرائم غیر عمد ، ساخت مدرسه ، ساخت بیمارستان و صدها طرح عام المنفعه دیگر دست پیدا کنیم .

سوالات زیادی درباره چگونگی شرکت در طرح و اهداف ما در وب سایت خیرین میلیاردر توسط دوستان مطرح شده است که ما سعی میکنیم به تمامی آنها پاسخ بدهیم ، تا شما دوستان عزیز با آگاهی کامل و دیدی روشن در طرح شرکت کنید .امروز به 2 تا از سوالهای دوستان پاسخ خواهیم داد.

سوال اول : در مورد طرح بیشتر توضیح دهید، هدف شما از راه اندازی این طرح چیست ؟

دوستان گرامی ما در اتاق فکر خیرین میلیاردر به این نتیجه رسیدیم که پولهای کوچک شاید به تنهایی هیچ ارزشی نداشته باشند ولی وقتی که تعدادشان زیاد می شود میتوانند کارهای بینظیری انجام دهند ، شاید به عقیده خیلی ها با 4000 تومان نتوان کاری انجام داد و با 4000 تومان در جامعه کنونی هیچ خدماتی به شما داده نخواهد شد .ولی اگر تعداد این 4000 تومان ها به تعداد مثلاً 1میلیون برسد ، فکر کنید که با 4/000/000/000 تومان (چهار میلیاردر تومان ) چه کارهایی که نمیتوان انجام داد.. با این صحبت من ،ذهن منطقی شما دست بکار میشود و به شما خواهد گفت که این تنها یک ایده است و به رویا می ماند تا واقعیت ، این طرح هم  مثل تمام طرحهای دیگر است که فقط جیب صاحبشان را پر پول می کند و سر ما بی کلاه خواهد ماند ، و هزاران زمزمه ذهنی دیگر که شما را از شرکت در طرح باز خواهد داشت !!

من جواب ذهن شما را خواهم داد : طرحهای مشابه زیادی در کشور اجرا شده است که بیش از 1میلیون نفر در آن شرکت کرده اند و جوایز ناچیزی به برندگان داده شده است ولی با این حال مردم با شور و اشتیاق فراوان در آن شرکت کرده اند . در تمامی این طرح ها کمتر از 10% از مبلغ جمع آوری شده  به عنوان جایزه ، به افراد برنده در قرعه کشی  داده شده است.و هیچ مبلغی نیز به عنوان نیکوکاری در نظر گرفته نشده .

ولی ما در طرح خیرین میلیاردر 60% مبلغ جمع آوری شده را به نفر برنده در قرعه کشی پرداخت خواهیم کرد . 30% به عنوان نیکوکاری در نظر گرفته شده است (مبلغ نیکوکاری در نظر سنجی که در سایت در حال برگزاری است و  با توجه به نظر کاربران انتخاب خواهد شد ) .  و تنها 10% سهم شرکت ما خواهد بود . یعنی از  4000تومان پرداختی شما ، 2400تومان به نفر برنده که شاید خود شما باشید پرداخت خواهد شد . 1200 تومان صرف نیکوکاری خواهد شد . و تنها 400تومان سهم شرکت خواهد بود .

ما میخواهیم با کمک شما به این اعداد دست پیدا کنیم و شرایط موجود را تغییر دهیم و کارهای بسیار بزرگی انجام دهیم ، هیچوقت با خود اندیشه اید که هر ماه چند 4000 تومان را بیهوده خرج میکنیم ؟ چند 4000 تومان را صدقه میدهیم ؟ چند 4000 تومان را به متکدیانی میدهیم که شاید خیلی از آنها نیازمند واقعی نباشند ؟و بسیاری از این 4000تومان ها ،که گاه حسابشان از دستمان خارج میشود.

حال کلاه خود را قاضی قرار دهید و با توجه به ندای قلبتان تصمیم گیری کنید که آیا میخواهید در طرح خیرین میلیاردر شرکت کنید و ثروتمند شوید و به دیگران نیز برای رسیدن به آرزوهایشان کمک کنید یا خیر …؟؟!!

برای شرکت در طرح خیرین میلیاردر و ثروتمند شدن کلیک کنید

 

10